Výsledky ze závodů 2020

   

ČPV 2020 - celkové výsledky            Kompletní výsledky ČPV (celkové i jednotlivých závodů) jsou zde

C1

  1. Miloš Jenček K1m   3. Štěpán Hajzler

K1d

  1. Julča Kleiberová

  5. Tomáš Vašátko   6. Robert Janata   2. Aneta Silberová

  8. Vašek Šolín

  3. Klárka Dittrichová
C2m   1. Matěj a Michal   9. Michal Jenček   4. Kačka Hebelková
13. Adam Skála   5. Anežka Dvořáčková
K1ž   3. Natálka 15. Břeťa Grňo

  7. Terka Bláhová
  8. Jana Dittrichová 20. Jakub Silber
13. Jana Šimonová 31. Michal Kleiber
20. Gerži 34. Aleš Hebelka K1h   4. Jára Hodek
  5. Dan Bláha
C2d   1. Matěj a Petr Dittrichovi K1jun   1. Štěpán Hajzler   7. Jáchym Silber
  4. Robert Janata 10. Vojta Šilhan
Pořadí oddílů dospělí         2. místo   5. Michal Jenček 14. Štěpán Halík
                         mládež         1. místo 15. Ondra Kleiber

ČPV Úhlava

C1

  1. Miloš Jenček K1m   2. Štěpán Hajzler

K1d

  1. Julča Kleiberová

  3. Tomáš Vašátko   5. Robert Janata   2. Anežka Dvořáčková
  6. Slon

  9. Vašek Šolín

  3. Klárka Dittrichová
10. Michal Jenček

  4. Aneta Silberová
K1ž   3. Natálka 24. Břeťa Grňo   7. Kačka Hebelková
  8. Jana Šimonová 26. Jakub Silber
  9. Jana Dittrichová 59. Aleš Hebelka K1h   2. Jára Hodek
12. Gerži   9. Jáchym Silber
K1jun   1. Štěpán Hajzler 11. Štěpán Halík
C2d   1. Matěj a Petr Dittrichovi   2. Robert Janata
    5. Michal Jenček C2m   1. Matěj a Michal
Pořadí oddílů dospělí         2. místo
                         mládež         1. místo

ČPV Teplá

C1

  2. Miloš Jenček K1m   3. Štěpán Hajzler

K1d

  1. Julča Kleiberová

  4. Slon   6. Robert Janata   2. Aneta Silberová
  7. Tomáš Vašátko

  7. Adam Skála

  3. Klárka Dittrichová
  9. Vašek Šolín   4. Kačka Hebelková
C2m   1. Matěj a Michal 16. Břeťa Grňo   6. Anežka Dvořáčková
17. Jakub Silber

  7. Terka Bláhová
K1ž   2. Natálka 24. Michal Jenček
  8. Jana Dittrichová 43. Aleš Hebelka
16. Lenka Ouškatá 45. Michal Kleiber K1h   2. Dan Bláha
  6. Vojta Šilhan
C2d   1. Matěj a Petr Dittrichovi K1jun   1. Štěpán Hajzler   7. Jáchym Silber
  2. Robert Janata   8. Jára Hodek
Pořadí oddílů dospělí         2. místo   7. Michal Jenček 12. Štěpán Halík
                         mládež         1. místo 17. Ondra Kleiber

ČPV Střela

C1

  1. Miloš Jenček K1m   3. Štěpán Hajzler

K1d

  1. Aneta Silberová

  4. Slon   5. Robert Janata   2. Klárka Dittrichová
  5. Tomáš Vašátko

  6. Michal Jenček

  3. Kačka Hebelková
  8. Břeťa Grňo   4. Julča Kleiberová
C2m   1. Matěj a Michal 13. Michal Kleiber   5. Anežka Dvořáčková
14. Adam Skála

  6. Terka Bláhová
K1ž   6. Jana Dittrichová 17. Jakub Silber
  9. Natálka 20. Vašek Šolín
27. Lenka Ouškatá 28. Aleš Hebelka K1h   4. Jára Hodek
  7. Dan Bláha
C2d   1. Matěj a Petr Dittrichovi K1jun   3. Štěpán Hajzler   9. Jáchym Silber
  4. Robert Janata 12. Ondra Kleiber
Pořadí oddílů dospělí         2. místo   5. Michal Jenček 15. Vojta Šilhan
                         mládež         1. místo 16. Štěpán Halík