Výsledky ze závodů 2019

   

ČPV 2019 - celkové výsledky            Kompletní výsledky ČPV (celkové i jednotlivých závodů) jsou zde
GTX   3. Grňovci K1m   7. Michal Jenček K1ž   4. Jana D.

  9. Hebelkovci

13. Vašek Šolín   8. Jana Š.
10. Zámišovci

14. Štěpán Hajzler

  9. Gerži

24. Bláhovci

24. Jakub Silber 14. Katka Čejpová
30. Michal Kleiber 20. Natyna Kleiberová

C1

  2. Miloš Jenček 47. Jirka Hodic 42. Petra Hebelková
  8. Tomáš Vvašátko 55. Aleš Hajzler
12. Dan Richter

57. Peter Králik

C2m   2. Matěj a Štěpán
18. Michal Štichauer 59. Zbyněk Bláha
66. Adam Skála K1h   2. Robert Janata

K1d

  2. Julča Kleiberová 68. Petr Vokálek   4. Michal Hebelka
  4. Aneta Silberová 77. Břeťa Grňo   8. Ondra Králik
  5. Kačka Hebelková 90. Tomáš Ostřížek   9. Jára Hodek
  6. Klárka Dittrichová 108. Jakub Skála 11. Jáchym Silber
  7. Anežka Dvořáčková 111. Miloš Vrba 15. Vojta Šilhan
1 4. Terka Bláhová 119. Jan Němec 18. Dan Bláha

23. Amálka 121. Aleš Hebelka 41. Jan Verner
2 4. Klaudie Vernerová
Pořadí oddílů dospělí         2. místo
C2d   1. Matěj a Petr Dittrichovi                          mládež         1. místo

ČPV Otava
GTX   6. Břeťa a Petra  K1m   8. Michal Jenček K1ž   6. Jana Dittrichová

  9. Zbyněk a Terka Bláhovi

11. Štěpán Hajzler

10. Gerži
16. Michal Kleiber

C1

  2. Miloš Jenček 17. Vašek Šolín C2m   1. Matěj a Štěpán
  5. Tomáš Vvašátko 25. Jakub Silber
54. Garry K1h   2. Robert Janata
C2d   2. Matěj a Petr Dittrichovi     4. Dan Bláha
  

K1d

  1. Julča Kleiberová   6. Michal Hebelka
Pořadí oddílů dospělí         2. místo   2. Aneta Silberová   9. Jára Hodek
                         mládež         1. místo

  3. Klárka Dittrichová

Závody mládeže na pionýrské loděnici 
  výsledky a fotky

ČPV Sázava
GTX   6. Břeťa a Dáša K1m   7. Vašek Šolín K1ž   8. Jana D.

 

11. Michal Jenček 11. Jana Š.

13. Michal Kleiber

20. Petra Hebelková

C1

  2. Miloš Jenček 29. Martin Kobza 21. Gerži
   41. Jakub Silber  
C2m   2. Matěj a Štěpán
C2d   3. Matěj a Petr Dittrichovi

K1d

  2. Julča Kleiberová    
     7. Aneta Silberová K1h   2. Robert Janata
  8. Klárka Dittrichová   5. Michal Hebelka
   

10. Anežka Dvořáčková   6. Jára Hodek
Pořadí oddílů dospělí         2. místo 11. Kačka Hebelková 10. Ondra Králik
                         mládež         1. místo 12. Vojta Šilhan

ČPV Svratka
GTX   1. Břeťa a Dáša K1m   7. Michal Jenček

K1d

  1. Julča Kleiberová

 

17. Štěpán Hajzler   5. Aneta Silberová

20. Vašek Šolín

  6. Kačka Hebelková

C1

  3. Miloš Jenček 26. Jirka Hodic

  9. Klárka Dittrichová
   27. Jakub Silber 10. Anežka Dvořáčková
K1ž   4. Katka Čejpová 39. Petr Vokálek
  5. Jana D.  40. Peter Králik K1h   1. Robert Janata
11. Gerži   4. Michal Hebelka
C2m   1. Matěj a Štěpán   7. Jára Hodek
Pořadí oddílů dospělí         2. místo   9. Jáchym Silber
                         mládež         1. místo C2d   1. Matěj a Petr Dittrichovi

ČPV Blanice
GTX   7. Břeťa a Dáša K1m 12. Štěpán Hajzler

K1d

  7. Aneta Silberová

 

18. Vašek Šolín   2. Julča Kleiberová

27. Michal Jenček

  8. Klárka Dittrichová

C1

  1. Miloš Jenček 29. Jakub Silber

10. Anežka Dvořáčková
   37. Adam Skála
K1ž   5. Natyna Kleiberová 43. Michal Králik K1h   2. Robert Janata
  6. Jana D.  57. Miloš Vrba   5. Michal Hebelka
  9. Jana Š. 59. Peter Králik   6. Jára Hodek
26. Gerži 64. Petr Vokálek 10. Ondra Králik
    81. Garry 12. Vojta Šilhan
Pořadí oddílů dospělí         2. místo
                         mládež         1. místo C2d   2. Matěj a Petr Dittrichovi

ČPV Jihlava
GTX   3. Zámišovci K1m   8. Vašek Šolín

K1d

  2. Julča Kleiberová

  4. Břeťa a Dáša

15. Jirka Hodic   4. Aneta Silberová

19. Štěpán Hajzler

  5. Magda Zámišová

C1

  2. Miloš Jenček 21. Michal Jenček

  6. Kačka Hebelková
   22. Peter Králik   7. Klárka Dittrichová
K1ž   6. Gerži 25. Jakub Silber 10. Anežka Dvořáčková
  7. Katka Čejpová 31. Petr Vokálek 15. Klaudie Dvořáčková
12. Jana D. 
C2m   1. Matěj a Štěpán K1h   5. Jára Hodek
Pořadí oddílů dospělí         3. místo   6. Robert Janata
                         mládež         1. místo C2d   1. Matěj a Petr Dittrichovi   7. Michal Hebelka
  9. Ondra Králik
12. Jáchym Silber
13. Vojta Šilhan
25. Vojta Šilhan

ČPV Úhlava
GTX   6. Břeťa a Dáša K1m   7. Michal Jenček

K1d

  3. Aneta Silberová

  9. Štěpán Hajzler   4. Julča Kleiberová

C1

  1. Miloš Jenček

16. Vašek Šolín

  6. Kačka Hebelková

  8. Tomáš Vašátko 73. Aleš Hebelka

  7. Anežka Dvořáčková
   81. Martin Kobza   9. Klárka Dittrichová
K1ž   4. Jana D.
  6. Gerži C2m   2. Matěj a Štěpán K1h   1. Robert Janata
    7. Michal Hebelka
Pořadí oddílů dospělí         1. místo C2d   2. Matěj a Petr Dittrichovi 10. Vojta Šilhan
                         mládež         1. místo 11. Jáchym Silber

ČPV Hamerák
GTX   1. Zámišovci K1m   6. Aleš Hajzler K1ž   2. Jana Š.

  3. Hebelkovci

16. Zbyněk Bláha   4. Jana D.

24. Michal Jenček

15. Kristýna Baráková

C1

  3. Miloš Jenček 29. Vašek Šolín 20. Gerži

  7. Dan Richter 33. Adam Zámiš
11. Tomáš Vašátko 34. Michal Kleiber
13. Michal Štichauer 39. Jakub Silber
40. Břeťa Grňo

C2d

  2. Martin Pešava a Petr Dittrich 42. Štěpán Hajzler
72. Jan Míl
81. Jakub Skála
92. Adam Skála
Pořadí oddílů dospělí         1. místo 99. Patrik Kalista
102. Jirka Hodic

ČPV Hameráček
K1m   2. Aleš Hajzler K1h   1. Robert Janata

K1d

  1. Julča Kleiberová

  3. Michal Kleiber

  2. Michal Hebelka   2. Aneta Silberová

  7. Štěpán Hajzler   4. Ondra Králik   4. Terka Bláhová

13. Jakub Skála   9. Dan Bláha

  5. Anežka Dvořáčková
   10. Jáchym Silber   7. Kačka Hebelková
K1ž   3. Jana D. 12. Jára Hodek 13. Amálka
  8. Jana Š.
  Pořadí oddílů mládež         1. místo C2m   2. Matěj a Štěpán