Výsledky ze závodů 2018

   

ČPV 2018 - celkové výsledky  Kompletní výsledky ČPV (celkové i jednotlivých závodů) jsou zde
C1   2. Miloš Jenček K1h   4. Jakub Skála K1m 12. Michal Jenček

  7. Tomáš Vašátko 

  6. Matěj Dittrich

13. Jakub Silber

  7. Jára Hodek 15. Vašek Šolín
K1ž   6. Jana Dittrichová   8. Jáchym Silber

22. Michal Kleiber

  7. Jana Šimonová 11. Michal Hebelka 52. Štěpán Hajzler
  8. Monika Bláhová 14. Ondra Králik 53. Břéťa
17. Dan Bláha 58. Martin Skála
C2d   1. Dittrichovci 21. Štěpán Halík 84. Jan Němec

23. Ondra Kleiber 94. Peter Králik
GTX   3. Hebelkovci 113. Petr Vokálek
  9. Bláhovci Pořadí oddílů dospělí         3. místo
10. Kleiberovci                          mládež         2. místo

K1d

  1. Julča Kleiberová
19. Tišerovci   4. Aneta Silberová
C2m      1. Matěj a Robert   6. Kačka Hebelková

ČPV Otava
GTX   3. Aleš a Petra Hebelkovi K1m 18. Michal Kleiber K1ž   7. Monika Bláhová

  9. Zbyněk a Terka Bláhovi

21. Břeťa

24. Jana Dittrichová
27. Jakub Silber

C1

  2. Miloš Jenček 30. Skalouš senior C2m   1. Matěj a Robert
  8. Tomáš Vvašátko 32. Michal Jenček
47. Patrik Kalista K1h   4. Skalouš junior
C2d   1. Klárka a Petr Dittrichovi 49. Štěpán Hajzler     5. Dan Bláha
   74. Garry   6. Michal Hebelka
78. Petr Vokálek 11. Matěj Dittrich
   

Pořadí oddílů dospělí         3. místo

K1d

  1. Julča Kleiberová
                         mládež         1. místo

Závody mládeže na pionýrské loděnici 
  výsledky a fotky

ČPV Sázava
GTX   2. Aleš a Petra Hebelkovi K1m 14. Michal Kleiber K1ž   8. Jana D.

 

15. Michal Jenček 10. Jana Š.

20. Jakub Silber

C1

  2. Miloš Jenček 24. Vašek Šolín
   29. Garry C2m   1. Matěj a Robert
C2d   1. Klárka a Petr Dittrichovi

K1d

  2. Julča Kleiberová K1h   4. Skalouš junior
     4. Aneta Silberová   5. Jára Hodek
  6. Kačka Hebelková   6. Matěj Dittrich
   

  9. Michal Hebelka
Pořadí oddílů dospělí         2. místo 10. Jáchym Silber
                         mládež         1. místo 14. Ondra Kleiber

ČPV Teplá
GTX   5. Aleš a Petra Hebelkovi K1m 15. Vašek Šolín K1ž 10. Jana D.

  6. Michal a Ondra Kleibři

19. Michal Jenček

20. Jana Š.
21. Jakub Silber 21. Jana S.

C1

  2. Miloš Jenček 65. Garry
  4. Slon C2m   1. Matěj a Robert
C2d   1. Klárka a Petr Dittrichovi

K1d

  1. Julča Kleiberová K1h   3. Skalouš junior
     4. Aneta Silberová   7. Matěj Dittrich
  8. Jáchym Silber
   

11. Michal Hebelka
Pořadí oddílů dospělí         4. místo 12. Jára Hodek
                         mládež         1. místo

ČPV Jihlava
GTX   4. Aleš Hebelka a háček od Tišerů K1m 16. Michal Králik K1ž   9. Jana D.

  

17. Vašek Šolín

10. Jana Š.

C1

  2. Miloš Jenček 23. Michal Jenček 27. Martina Zámišová

  4. Tomáš Vašátko 24. Štěpán Hajzler
  5. Dan Zámiš 27. Adam Zámiš C2m   1. Matěj a Robert
33. Peter Králik

  K1h   3. Skalouš junior
C2d   1. Klárka a Petr Dittrichovi   K1d  3. Julča Kleiberová   5. Ondra Králik
  4. Magda Zámišová   6. Matěj Dittrich
  7. Kačka Hebelková   9. Jára Hodek
   

10. Jáchym Silber
Pořadí oddílů dospělí         4. místo 18. Štěpán Halík
                         mládež         2. místo 19. Vojta Šilhan

ČPV Střela 

ČPV Úhlava 

ČPV Hamerák 

Vavřinecký potok 

Kompletní výsledky závodu na Vavřineckém potoce jsou zde