Výsledky ze závodů 2016

   

ČPV 2016 - celkové výsledky  Kompletní výsledky ČPV (celkové i jednotlivých závodů) jsou zde
GTX   4. Břeťa a Dáša Grňovci K1m   17. Jakub Silber K1h   3. Michal Jenček

17. Ondra a Michal Kleiberovi

  18. Vašek Šolín

  7. Štěpán Hajzler
  22. Martin Skála 17. Pavel Smetiprach
C2d   1. Klárka a Petr Dittrichovi   24. Aleš Hajzler 18. Dan Bláha
  37. Miloš Vrba 19. Matěj Dittrich

C1

  2. Miloš Jenček   73. Martin Pešava 20. Robert Janata
10. Michal Štichauer   75. Richard Hajzler 25. Václav Boukal
11. Tomáš Vašátko   84. Břéťa Grňo 26. Jakub Skála
       98. Zbyněk Bláha

33. Michal Hebelka
K1ž   5. Jana Dittrichová 132. Petr Vokálek

37. Jára Smetiprach
  7. Jana Šimonová 139. Jirka Hodic 46. Jakub Soustružník
  9. Iva 159. Honza Němec 48. Jára Hodek
13. Aneta Vašátková 173. Jirka Petera

50. Ondra Králík
15. Gerži 181. Míra Bahník 56. Jáchym Silber
18. Natyna
26. Monika Bláhová Pořadí oddílů dospělí         2. místo

K1d

  3. Markéta Keprtová
62. Evča Peterová                          mládež         1. místo 11. Julča Kleiberová
18. Aneta Silberová
C2m   1. Dan Richter a Honza Grňo 19. Gabča Nohejlová

ČPV Otava - závody zrušeny

Závody mládeže na pionýrské loděnici 
  Robert Janata

ČPV Sázava 
GTX   4. Břeťa a Dáša Grňovci K1m 20. Jakub Silber K1ž   3. Natyna Kleiberová

  6. Ondra a Michal Kleiberovi

22. Martin Kobza

13. Jana Šimonová
28. Miloš Vrba 14. Jana Dittrichová

C1

  1. Miloš Jenček 31. Martin Pešava 15. Gerži
  6. Tomáš Vašátko 39. Petr Vokálek
43. Vašek Šolín K1h   3. Michal Jenček
C2d   1. Klárka a Petr Dittrichovi 62. Míra Bahník   10. Štěpán Hajzler
25. Matěj Dittrich
C2m   1. Dan Richter a Honza Grňo

K1d

  5. Julča Kleiberová 27. Vašek Boukal
   

13. Gabča Nohejlová 30. Ondra Králík
Pořadí oddílů dospělí         2. místo 34. Jakub Soustružník
                         mládež         3. místo

ČPV Blanice 
GTX   8. Břeťa a Dáša Grňovci K1m 25. Martin Skála K1ž   1. Natyna Kleiberová

  

30. Zbyněk Bláha

  7. Eva
36. Jakub Silber   8. Jana Šimonová
38. Vašek Šolín 11. Jana Dittrichová
44. Martin Pešava 24. Gerži
116. Honza Němec 11. Jana Svobodová
  
C2d   2. Klárka a Petr Dittrichovi K1h   4. Michal Jenček

K1d

  5. Julča Kleiberová
        7. Štěpán Hajzler

13. Gabča Nohejlová
C2m   1. Dan Richter a Honza Grňo 11. Robert Janata

21. Jakub Skála

C1

  2. Miloš Jenček
22. Dan Bláha   4. Michal Štichauer
Pořadí oddílů dospělí         1. místo 24. Matěj Dittrich 14. Vlastík Bloudek
                         mládež         3. místo 27. Jakub Soustružník 20. Jiřka Bloudková

ČPV Svratka 
GTX   5. Břeťa a Dáša Grňovci K1m   7. Aleš Hajzler K1ž   4. Jana Dittrichová

  

15. Jakub Silber

  5. Jana Šimonová
19. Vašek Šolín 14. Evča Peterová
25. Lumír
Pořadí oddílů dospělí         2. místo 33. Richard Hajzler

K1h

  4. Pavel Smetiprach
                         mládež         2. místo 48. Jirka Petera     7. Michal Jenček
50. Honza Němec   9. Štěpán Hajzler
10. Jára Smetiprach
C2d   1. Klárka a Petr Dittrichovi K1d   1. Markéta Keprtová 16. Matěj Dittrich
   

C2m   1. Dan Richter a Honza Grňo C1   2. Miloš Jenček

ČPV Úhlava 
GTX   3. Břeťa a Dáša Grňovci K1m   7. Vašek Šolín K1ž   8. Iva

19. Dana a Petr

14. Aleš Hajzler

11. Jana Dittrichová
45. Miloš Vrba 18. Aneta Vašátková
Pořadí oddílů dospělí         1. místo 91. Honza Němec 32. Jana Svobodová
                         mládež         1. místo 33. Gerži
C2d   1. Klárka a Petr Dittrichovi K1h   2. Pavel Smetiprach

K1d

  1. Markéta Keprtová
        5. Michal Jenček

C2m   1. Dan Richter a Honza Grňo 10. Štěpán Hajzler

13. Dan Bláha

C1

  1. Miloš Jenček
25. Jakub Skála   2. Martin Smetiprach
33. Matěj Dittrich   8. Tomáš Vašátko
37. Michal Hebelka
33. Václav Boukal

ČPV Teplá 
GTX   4. Břeťa a Dáša Grňovci K1m 18. Jakub Silber K1ž 12. Iva

  8. Dana a Petr

25. Vašek Šolín

13. Aneta Vašátková
11. Zbyněk a Terezka Bláhovi 56. Patrik Kalista 14. Jana Šimonová
61. Martin Skála 15. Monika Bláhová
93. Miloš Vrba 27. Jana Dittrichová
30. Jana Svobodová
 
C2d   6. Klárka a Petr Dittrichovi K1h   3. Michal Jenček

K1d

  8. Aneta Silberová
        6. Štěpán Hajzler

       9. Dan Bláha

Pořadí oddílů dospělí         7. místo 12. Jakub Skála

C1

  3. Miloš Jenček
                         mládež         2. místo 20. Michal Hebelka   9. Michal Štichauer
24. Václav Boukal
26. Matěj Dittrich  
29. Jára Hodek

ČPV Střela 
GTX   8. Břeťa a Dáša Grňovci K1m 10. Martin Skála K1ž 11. Iva

  9. Zbyněk a Terezka Bláhovi

12. Jakub Silber

12. Monika Bláhová
14. Dana a Petr 14. Patrik Kalista 13. Jana Dittrichová
26. Miloš Vrba 16. Jana Šimonová
41. Vašek Šolín 17. Aneta Vašátková
33. Jana Svobodová
C2d   1. Klárka a Petr Dittrichovi K1h   1. Štěpán Hajzler

K1d

11. Aneta Silberová
        5. Michal Jenček

     11. Matěj Dittrich

Pořadí oddílů dospělí         2. místo 15. Robert Janata

C1

  2. Miloš Jenček
                         mládež         2. místo 19. Václav Boukal   8. Michal Štichauer
20. Jakub Skála
24. Michal Hebelka  
27. Dan Bláha
35. Jára Hodek
36. Jáchym Silber

ČPV Hamerák 
K1m   20. Břéťa Grňo K1h   6. Michal Jenček K1ž   1. Markéta Keprtová

  21. Aleš Hajzler

10. Štěpán Hajzler

  2. Jana Dittrichová
  49. Richard Hajzler 11. Robert Janata 10. Jana Šimonová
  55. Martin Skála 12. Václav Boukal 14. Aneta Vašátková
  61. Patrik Kalista 18. Matěj Dittrich 18. Gerži
109. Štěpán Hajzler 23. Jakub Skála
112. Jirka Hodic
127. Pavel Smetiprach C2m   2. Dan Richter a Honza Grňo

K1d

  5. Markéta Keprtová
   

    

Pořadí oddílů dospělí         2. místo

C1

  1. Petr Dittrich
                         mládež         3. místo   3. Miloš Jenček
  6. Dan Richter
  6. Honza Grňo
10. Tomáš Vašátko

Vavřinecký potok
C1  1. Petr Dittrich K1m   7. Honza Grňo K1ž   1. Markéta Keprtová

  3. Tomáš Vašátko

22. Jakub Silber

  4. Jana Dittrichová
28. Vojta Tlustý 15. Gerži
38. Pavel Tlustý 26. Tereza Tlustá
42. Lukáš Procházka

Kompletní výsledky závodu na Vavřineckém potoce jsou zde