Výsledky ze závodů 2015

   

ČPV 2015 - celkové výsledky  Kompletní výsledky ČPV (celkové i jednotlivých závodů) jsou zde
C1   2. Miloš Jenček K1m     8. Vašek Šolín K1h   2. Aleš Hajzler

  3. Michal Štichauer

  16. Martin Skála

  4. Honza Grňo
13. Tomáš Vašátko   21. Jakub Silber   9. Michal Jenček
17. Petr Dittrich   43. Břéťa Grňo 12. Štěpán Hajzler
20. Martin Smetiprach   48. Ríša Hajzler 22. Jaroslav Smetiprach
  65. Miloš Vrba 23. Robert Janata
C2m   1. Martin Smetiprach, Matěj Dittrich   88. Jirka Hodic 30. Jakub Skála
  2. Natyna a Pavel Smetiprach   99. Michal Kleiber 35. Martin Pešava
10. Dan Richter a Pavel Smetiprach 118. Honza Němec 44. Dan Richter
52. Dan Bláha
GTX   8. Jirka Hodic a Katka Huvarová K1d   3. Markéta Keprtová 53. Jakub Soustružník

15. Břeťa a Dáša Grňovi

12. Julča Kleiberová
16. Tereza Tlustá   

C2d   1. Klárka a Petr Dittrichovi K1ž   5. Jana Dittrichová

11. Aleš Hajzler a Dan Richter   8. Jana Šimonová
20. Terka Černíková

Pořadí oddílů dospělí         1. místo 24. Aneta Vašátková
                         mládež         1. místo 61. Míla Hajzlerová

ČPV Otava - závody zrušeny

Závody mládeže na pionýrské loděnici 
  

ČPV Sázava 
GTX   6. Jirka Hodic a Katka Huvarová K1m   7. Vašek Šolín K1ž   8. Gerži

14. Ondra a Michal Kleiberovi

20. Jakub Silber

  9. Jana Dittrichová
15. Míša a Aleš Hebelkovi 21. Martin Skála 14. Terka Černíková
24. Miloš Vrba 24. Jana Svobodová - Domažlice
C2d   1. Klárka a Petr Dittrichovi K1h   4. Aleš Hajzler

K1d

  6. Julča Kleiberová
        5. Michal Jenček

C2m   1. Natyna Kleiberová a Pavel Smetiprach 11. Štěpán Hajzler

C1

  2. Miloš Jenček
  3. Martin Smetiprach, Matěj Dittrich 13. Martin Pešava   3. Michal Štichauer
19. Robert Janata   6. Vlastík Bloudek
Pořadí oddílů dospělí         3. místo 27. Jakub Skála
                         mládež         2. místo 32. Jakub Soustružník

ČPV Blanice 
GTX   8. Břeťa a Dáša Grňovi K1m 22. Martin Skála K1ž   3. Jana Dittrichová

11. Jirka Hodic a Katka Huvarová

24. Vašek Šolín

  7. Aneta Vašátková
26. Jakub Silber 31. Terka Černíková
54. Ríša Hajzler 38. Jana Svobodová - Domažlice
58. Miloš Vrba 45. Míla Hajzlerová
C2d   1. Klárka a Petr Dittrichovi K1h   6. Honza Grňo

K1d

  1. Markéta Keprtová
        7. Michal Jenček

  9. Aleš Hajzler
C2m   1. Dan Richter a Pavel Smetiprach 12. Martin Pešava

C1

  3. Miloš Jenček
  2. Martin Smetiprach, Matěj Dittrich 15. Štěpán Hajzler   4. Slon
19. Robert Janata 10. Michal Štichauer
Pořadí oddílů dospělí         2. místo 21. Jakub Soustružník 12. Vlastík Bloudek
                         mládež         1. místo 35. Jakub Skála

ČPV Úhlava 
GTX 11. Petr Tetek a Dana Zíková K1m 17. Vašek Šolín K1ž   5. Jana Dittrichová

22. Jakub Silber

  7. Jana Šimonová
31. Jana Svobodová - Domažlice
C2d   1. Klárka a Petr Dittrichovi K1h   3. Aleš Hajzler

K1d

  2. Markéta Keprtová
        7. Honza Grňo

10. Štěpán Hajzler
C2m   1. Natyna a Pavel Smetiprach 11. Michal Jenček

C1

  3. Miloš Jenček
  3. Martin Smetiprach, Matěj Dittrich 14. Jaroslav Smetiprach   5. Michal Štichauer
34. Robert Janata   8. Tomáš Vašátko
Pořadí oddílů dospělí         2. místo
                         mládež         1. místo

ČPV Teplá 
GTX 14. Jirka Hodic a Katka Huvarová K1m   7. Vašek Šolín K1ž   3. Jana Šimonová

16. Petr Tetek a Dana Zíková

  9. Ríša Hajzler

13. Jana Dittrichová
11. Martin Skála 22. Jana Svobodová - Domažlice
12. Břéťa Grňo 30. Terka Černíková
43. Jakub Silber
46. Michal Kleiber
51. Patrik Kalista
93. Honza Němec
C2d   1. Klárka a Petr Dittrichovi K1h   2. Honza Grňo

K1d

  2. Markéta Keprtová
        4. Aleš Hajzler

  9. Julča Kleiberová
13. Michal Jenček
C2m   2. Martin Smetiprach, Matěj Dittrich 17. Jaroslav Smetiprach

C1

  1. Miloš Jenček
  5. Natyna a Pavel Smetiprach 18. Štěpán Hajzler   4. Michal Štichauer
29. Robert Janata  
Pořadí oddílů dospělí         1. místo 30. Dan Bláha
                         mládež         2. místo 32. Jakub Skála

ČPV Střela - závody zrušeny

ČPV Hamerák 
K1m 12. Břéťa Grňo K1m 104. Vojta Tlustý K1ž   7. Natyna Kleiberová

29. Jirka Hodic

127. Pavel Smetiprach

  8. Jana Dittrichová
34. Jakub Vondrášek 130. Ríša Hajzler 12. Markéta Keprtová
60. Martin Skála 150. Patrik Kalista 13. Aneta Vašátková
84. Honza Grňo 159. Jakub Silber 24. Jana Šimonová
95. Vašek Šolín 25. Martina Češková
54. Terka Černíková
C2d   6. Aleš Hajzler a Dan Richter K1h   2. Aleš Hajzler

K1d

  5. Markéta Keprtová
        3. Honza Grňo

  7. Tereza Tlustá
  9. Štěpán Hajzler
C2m   2. Martin Smetiprach, Matěj Dittrich 16. Robert Janata

C1

  1. Miloš Jenček
  3. Natyna a Pavel Smetiprach 21. Dan Richter   3. Petr Dittrich
11. Slon
Pořadí oddílů dospělí         1. místo 12. Martin Smetiprach
                         mládež         1. místo 17. Michal Štichauer

Vavřinecký potok - zrušeno
Kompletní výsledky závodu na Vavřineckém potoce jsou zde