Výsledky ze závodů 2013

   

ČPV 2013 - celkové výsledky  Kompletní výsledky ČPV (celkové i jednotlivých závodů) jsou zde
C1   2. Miloš Jenček K1m   15. Břéťa Grňo K1ž   6. Katka Čejpová

  4. Michal Štichauer

  22. Jakub Silber

  8. Jana Dittrichová
11.-12. Tomáš Vašátko   25. Vašek Šolín 18. Bára Ostřížková
  36. Michal Kleiber

25. Bára Šmídová

C2d   2. Matěj a Petr Dittrichovi   49. Miloš Vrba 32. Evča Peterová
10. Miloš a Michal Jenčkovi   57. Aleš Matějů 57.-59. Míla Hajzlerová
  59. Pepíno
C2m   2. Martin Smetiprach, Vláďa Siegl   98. Zdeněk Aur
100. Jerry
  110.-111. Zbyněk Bláha
115.-116. Skalouš
117.-118 Honza Němec
126. Filip Trebatický
149. Michal Štichauer
K1h   5. Martin Pešava

K1d

  1. Natálie Kleiberová
16. Dan Richter   2. Aneta Vašátková
Pořadí oddílů dospělí         2. místo 18. Honza Grňo   3. Markéta Keprtová
                         mládež         1. místo 27. Petr Sedlák   4. Aneta Vašátková
29. Aleš Hajzler 14.-15. Lucka Matoulková
30. Štěpán Hajzler 16. Petra Raková
33. Michal jenček 17. Michaela Metelková
35. Vojta Tlustý
39. Martin Smetiprach
42. Pavel Smetiprach
46. Vojta Richter
50. Michael Šeda
51. Jáchym Liebich

57. Radek Spurný


ČPV Otava 
C1   3. Dan Zámiš K1m   4. Michal Kleiber K1ž

  9. Tomáš Vašátko

50. Michal Štichauer

  
54. Vašek Šolín  
C2d   1. Miloš a Michal Jenčkovi 58. Jakub Silber
  2. Matěj a Petr Dittrichovi 62. Zbyněk Bláha
69. Miloš Vrba
K1h   5. Martin Smetiprach

K1d

  1. Natálie Kleiberová
   13. Martin Pešava   4. Aneta Vašátková
15. Petr Sedlák

Pořadí oddílů dospělí         2. místo 16. Dan Richter

                         mládež         3. místo

Freestylové závody mládeže 
  

ČPV Sázava 
GTX   8. Mirka a Tomáš Rakovi K1m 22. Břéťa Grňo K1ž   5. Bára Ostřížková

16. Kleiberovi

42. Jakub Silber

  6. Bára Šmídová
47. Miloš Vrba 14. Jana Dittrichová
C2d   1. Matěj a Petr Dittrichovi 52. Vašek Šolín
     55. Zdeněk Jindrák
66. Honza Němec
C2m   3. Martin Smetiprach, Vláďa Siegl K1h   7. Martin Pešava

K1d

  3. Markéta Keprtová
   13. Pavel Smetiprach   4. Aneta Vašátková
16. Dan Richter   5. Natálie Kleiberová
20. Vojta Richter   9. Petra Raková
23. Michael Šeda
24. Jáchym Liebich
25. Petr Sedlák

Pořadí oddílů dospělí         3. místo 33. Radek Spurný

                         mládež         1. místo

ČPV Svratka 
C1   2. Miloš Jenček K1m   7. Martin Skála K1ž   4. Bára Ostřížková

  4. Michal Štichauer

  9. Břéťa Grňo

  7. Jana Šimonová
17. Jakub Silber
C2d   2. Matěj a Petr Dittrichovi 27. Vašek Šolín
     28. Jerry
42. Miloš Vrba
48. Jarda Turoň
50. Ríša Hajzler
C2m    K1h   2. Martin Pešava

K1d

  1. Natálie Kleiberová
     8. Dan Richter   4. Markéta Keprtová
11. Petr Sedlák
23. Franta Hák
25. Aleš Hajzler
27. Vojta Tlustý

Pořadí oddílů dospělí         3. místo 29. Štěpán Hajzler

                         mládež         3. místo

ČPV Úhlava 
C1   5. Dan Zámiš K1m 14. Aleš Matějů K1ž   3. Katka Čejpová

  6. Michal Štichauer

15. Břéťa Grňo

  5. Jana Dittrichová
27. Jakub Silber   6. Bára Šmídová
C2d   2. Matěj a Petr Dittrichovi 34. Pepíno   8. Bára Ostřížková
     46. Miloš Vrba
53. Rosťa
76. Honza Němec
C2m   1. Martin Smetiprach, Vláďa Siegl K1h   2. Martin Pešava

K1d

  1. Aneta Vašátková
     9. Dan Richter   2. Natálie Kleiberová
10. Honza Grňo   3. Markéta Keprtová
15. Vojta Richter   8. Maruška
Pořadí oddílů dospělí         1. místo 26. Adam Zámiš

                         mládež         1. místo

ČPV Teplá 
C1   1. Miloš Jenček K1m   19. Michal Kleiber K1ž 15. Katka Čejpová

  4. Michal Štichauer

  25. Aleš Matějů

25. Evča Peterová
  33. Vašek Šolín
C2d   3. Matěj a Petr Dittrichovi   35. Břéťa Grňo
       42. Zdeněk Aur
GTX 17. Jana Dittrichová a Michaela Metelková   43. Jakub Silber
  71. Pepíno
101. Filip Trebatický
137. Ríša Hajzler
C2m   3. Martin Smetiprach, Vláďa Siegl K1h   2. Honza Grňo

K1d

  1. Aneta Vašátková
   12. Martin Pešava   2. Markéta Keprtová
16. Dan Richter   6. Natálie Kleiberová
18. Michal jenček
21. Aleš Hajzler
Pořadí oddílů dospělí         3. místo

                         mládež         1. místo

ČPV Střela 
C1   1. Miloš Jenček K1m 13. Jakub Silber K1ž   6. Katka Čejpová

  2. Dan Zámiš

15. Vašek Šolín

11. Jana Dittrichová
  5. Michal Štichauer 27. Pepíno 12. Evča Peterová
  8. Vlastík Bloudek 33. Michal Kleiber 27. Míla Hajzlerová
     40. Aleš Matějů
C2d   2. Matěj a Petr Dittrichovi 42. Filip Trebatický
43. Břéťa Grňo
47. Zdeněk Aur
50. Ríša Hajzler
C2m   3. Martin Smetiprach, Vláďa Siegl K1h   5. Martin Pešava

K1d

  1. Natálie Kleiberová
   13. Honza Grňo   2. Aneta Vašátková
17. Dan Richter   3. Markéta Keprtová
19. Michal jenček 10. Michaela Metelková
24. Adam Zámiš
Pořadí oddílů dospělí         3. místo 31. Štěpán Hajzler

                         mládež         1. místo

ČPV Hamerák 
C1   1. Miloš Jenček K1m   35. Břéťa Grňo K1ž   5. Jana Dittrichová

  3. Petr Dittrich

  48. Vašek Šolín

  8. Katka Čejpová
  5. Tomáš Vašátko   97. Jerry 18. Jana Šimonová
18. Michal Štichauer 156. Patrik Kalista
     162. Jan Němec
   
C2m   3. Martin Smetiprach, Vláďa Siegl K1h   8. Martin Pešava

K1d

  2. Natálie Kleiberová
   12. Dan Richter   4. Markéta Keprtová
24. Vojta Tlustý   5. Aneta Vašátková
27. Aleš Hajzler 15. Tereza Tlustá
29. Honza Grňo
Pořadí oddílů dospělí         2. místo 31. Štěpán Hajzler

                         mládež         2. místo

Vavřinecký potok - hlavní závod
C1

  2. Petr Dittrich

K1M     9. Vašek Šolín K1Ž   5. Katka Čejpová
  3. Tomáš Vašátko

  41. Zdeněk Aur

  7. Markéta Keprtová
  48. Martin Smetiprach 15. Jana Šimonová
C2   4. Kalvoda - Kalvoda   55. Jerry 17. Natálie Kleiberová
       59. Aleš Hajzler 20. Aneta Vašátková
      60. Petr Sedlák 23. Gerži
GMT   8. Nezbeda - Nezbeda   63. Pepíno

     69. Honza Čejp
  87. Michal Vondra
128. Viktor Štill
Kompletní výsledky závodu na Vavřineckém potoce jsou zde