Výsledky ze závodů 2012

   

ČPV 2012 - celkové výsledky  Kompletní výsledky ČPV (celkové i jednotlivých závodů) jsou zde
C1   3. Tomáš Vašátko K1m   11. Vašek Šolín K1ž      12. Jana Dittrichová

  21. Michal Štichauer

     22. Bára Šmídová
C2d   1. Miloš a Michal Jenčkovi   23. Jakub Silber

32.-34. Evča Peterová
  2. Matěj a Petr Dittrichovi   28. Břéťa Grňo 44.-46. Peťule
  29. Miloš Vrba
  47.-48. Pepíno

C2m

  5. Martin Smetiprach a Vláďa Siegl
  91.-92. Jerry
    105.-106. Michal Kleiber
120. Martin Skála
121.-125. Pepa Rozinek
162. Honza Němec
178. Jakub Šeda
199.-200. Filip trebatický
K1h   6. Martin Pešava

K1d

  1. Natálie Kleiberová
10. Martin Smetiprach

  2. Aneta Vašátková
11. Dan Richter   4. Markéta Keprtová
15.-16. Pavel Smetiprach
23. Petr Sedlák
24. Vojta Richter
33.-35. Vláďa Siegl
39. Vojta Tlustý
40.-41. Michal Šeda
Pořadí oddílů dospělí           2. místo 45. Lukáš Dyntar
                         mládež         2. místo

ČPV Otava 
C1   2. Petr Dittrich K1m 25. Zbyněk Bláha K1ž 16. Eva Peterová

13. Tomáš Vašátko

43. Jakub Silber

  
54. Michal Štichauer  
C2d   2. Miloš a Michal Jenčkovi 57. Vašek Šolín
63. Miloš Vrba
73. Pepíno
78. Jerry
87. Filip Trebatický
  
K1h   8. Martin Smetiprach

K1d

  2. Aneta Vašátková
Pořadí oddílů dospělí         6. místo 17. Dan Richter

                         mládež         2. místo

ČPV Sázava 
C1 K1m 22. Vašek Šolín K1ž   8. Bára Šmídová

23. Miloš Vrba

  
C2d   1. Miloš a Michal Jenčkovi 32. Jakub Silber

GTX

14. Anna Porkertová a Pepíno
  4. Matěj a Petr Dittrichovi 34. Michal Štichauer
12. Jáchym Liebich a Tomáš Vašátko 36. Břéťa Grňo

C2m

  1. Martin Smetiprach a Vláďa Siegl
19. Jirka Porkert a Jirka Porkert 50. Adam Skála
25. Jára Smetiprach a Jana Dittrichová 62. Jakub Minařík
33. Honzík Porkert a strejda Porkert
K1h   5. Martin Pešava

K1d

  4. Aneta Vašátková
  7. Pavel Smetiprach

10. Markéta Keprtová
13. Dan Richter
   14. Vojta Richter
20. Lukáš Dyntar
Pořadí oddílů dospělí         4. místo
                         mládež         2. místo

ČPV Blanice 
C1   4. Tomáš Vašátko K1m 13. Vašek Šolín K1ž   5. Jana Dittrichová

16. Jakub Silber

  
C2d   1. Miloš a Michal Jenčkovi 19. Jerry

GTX

  2. Matěj a Petr Dittrichovi 20. Michal Štichauer
  7. Jakub a Martin Skálovi 49. Břéťa Grňo

C2m

 
64. Pepíno
68. Miloš Vrba
70. Rosťa
K1h   2. Vláďa Siegl

K1d

  2. Aneta Vašátková
  4. Martin Pešava

  4. Markéta Keprtová
13. Dan Richter
Pořadí oddílů dospělí         2. místo
                         mládež         2. místo

ČPV Svratka 
C1 K1m   8. Vašek Šolín K1ž  

10. Michal Štichauer

  
C2d   1. Matěj a Petr Dittrichovi 22. Martin Skála

GTX

  5. Miloš a Michal Jenčkovi 23. Pepa Rozinek
34. Miloš Vrba

C2m

  2. Martin Smetiprach a Vláďa Siegl
35. Břéťa Grňo
36. Pepíno
37. Rosťa
40. Jakub Silber
K1h   5. Dan Richter

K1d

  1. Natálie Kleiberová
  7. Martin Pešava

  3. Markéta Keprtová
10. Petr Sedlák
Pořadí oddílů dospělí         2. místo
                         mládež         1. místo

ČPV Úhlava 
C1   5. Tomáš Vašátko K1m 23. Vašek Šolín K1ž   6. Peťule

26. Břéťa Grňo

  9. Bára Šmídová
C2d   1. Miloš a Michal Jenčkovi 32. Miloš Vrba

13. Gerdži
  2. Matěj a Petr Dittrichovi 36. Jakub Silber
45. Adam Skála
50. Pepíno

GTX

19. Cipajsovi
56. Jakub Minařík 20. Jůzkovi
60. Honza Němec
78. Míra Bahník
84. Jakub Šeda
K1h   6. Martin Smetiprach

K1d

  1. Natálie Kleiberová
11. Martin Pešava

  2. Aneta Vašátková
13. Vojta Tlustý   5. Markéta Keprtová
14. Pavel Smetiprach
16. Michal Šeda
Pořadí oddílů dospělí           2. místo
                         mládež         2. místo

ČPV Hamerák 
C1   2. Petr Dittrich K1m   14. Vašek Šolín K1ž   7. Jana Dittrichová
  6. Tomáš Vašátko

  45. David Kobza

29. Gerdži

  68. Michal Štichauer

 
C2d   3. Miloš a Michal Jenčkovi 100. Břéťa Grňo

GTX

13. Martin a Milena
K1h   5. Martin Pešava

K1d

  1. Natálie Kleiberová
10. Martin Smetiprach

  2. Aneta Vašátková
13. Dan Richter   3. Markéta Keprtová
16. Vojta Richter
18. Vojta Tlustý
Pořadí oddílů dospělí           2. místo
                         mládež           3. místo

ČPV Teplá 
C1   2. Tomáš Vašátko K1m   10. Michal Kleiber K1ž   5. Jana Dittrichová

  23. Vašek Šolín

17. Eva Peterová
  42. Jakub Silber 33. Gerdži
  46. Michal Štichauer

  58. Břéťa Grňo

  65. Adam Skála

 
C2d   1. Miloš a Michal Jenčkovi 107. Míra Bahník

GTX

13. Martin a Milena
  3. Petr a Matěj Dittrichovi
11. Martin a Jakub Skálovi K1h   2. Martin Pešava

K1d

  1. Natálie Kleiberová
  6. Martin Smetiprach

  3. Aneta Vašátková
10. Petr Sedlák   4. Markéta Keprtová
11. Pavel Smetiprach
12. Dan Richter
Pořadí oddílů dospělí           2. místo
                         mládež           1. místo

ČPV Střela - zrušeno 

Vavřinecký potok  hlavní závod
C1   2. Petr Dittrich K1m

    7. Vašek Šolín

K1ž 13. Eva Peterová
  3. Tomáš Vašátko   25. Jakub Silber
  28. Martin Smetiprach
  39. Zdeněk Aur

  44. Martin Pešava

  45. Petr Sedlák  

  58. Pepíno

GMX

  4. bratři Kalvodové

  67. Pavel Tlustý
  68. Dan Richter
  86. Karel Hanák
102. Tomáš Roček
103. Jan Němec
   
Kompletní výsledky závodu na Vavřineckém potoce jsou zde