Výsledky ze závodů 2011

   

ČPV 2011 - celkové výsledky  Kompletní výsledky ČPV (celkové i jednotlivých závodů) jsou zde
C1   2. Petr Dittrich K1m   14. Vašek Šolín K1ž 12. Monika Bláhová

  5. Tomáš Vašátko

  16. Martin Skála

23. Eva Peterová
29. Vojta Vrba   27. Jakub Silber 36. Bára Ostřížková
  32. Břéťa Grňo 39. Katka Čejpová
C2d   1. Miloš a Michal Jenčkovi   33. Miloš Vrba 46. Jana Dittrichová
13. Petr Dittrich a Markéta Keprtová   55. Michal Štichauer
26. Petr a Matěj Dittrichovi   82. Zbyněk Bláho
35.-36. Tomáš a Aneta Vašátkovi 111. Jan Němec
135. Filip Trebatický
GTX   9. Michal a Julča Kleiberovi 147. Martin Kobza
16. Zbyněk a Dan Bláhovi 173. Ladislav Blažek
229. Jerry
257.-259. Pepíno
     298. Jakub Minařík
315.-316. Karel Jůzek
334.-335 Jirka Rudolf
368. Adam Skála
K1h     9. Martin Smetiprach

K1d

  3. Natálie Kleiberová
  11. Pavel Smetiprach   4. Aneta Vašátková
  14. Vladimír Siegel 12.-15. Nikola Šimerdová
18.-19. Martin Pešava 18.-19. Markéta Keprtová
  20. Dan Richter
Pořadí oddílů dospělí         2. místo 41.-43. Michal Šeda

                         mládež         4. místo

ČPV Otava - zrušeno   

ČPV Sázava 
C1   5. Vojta Vrba K1m 31. Vašek Šolín K1ž   9. Katka Čejpová

46. Pepíno

33. Jana Dittrichová
C2d   1. Miloš a Michal Jenčkovi 48. Miloš Vrba
  5. Petr Dittrich a Markéta Keprtová 51. Jakub Silber
10. Tomáš a Aneta Vašátkovi 63. Jirka Rudolf
76. Michal Štichauer
82. Břéťa Grňo
  
K1h 10. Martin Pešava

K1d

18. Martin Smetiprach
19. Pavel Smetiprach
21. Dan Richter
Pořadí oddílů dospělí         3. místo

                         mládež         5. místo

ČPV Blanice 
C1   5. Petr Dittrich K1m 19. Zbyněk Bláha K1ž   5. Katka Čejpová

41. Martin Skála

  6. Jana Dittrichová
C2d   1. Miloš a Michal Jenčkovi 45. Jakub Silber  
48. Miloš Vrba
89. Michal Štichauer
  
K1h 10. Pavel Smetiprach

K1d

Pořadí oddílů dospělí         3. místo

                         mládež         11. místo

ČPV Svratka 
C1   2. Petr Dittrich K1m   3. Martin Skála K1ž 10. Eva Peterová

  3. Tomáš Vašátko

18. Vašek Šolín

  
     22. Jakub Silber  
C2d   2. Miloš a Michal Jenčkovi 32. Břéťa Grňo
35. Jan Němec
  
K1h

K1d

  2. Natálie Kleiberová
Pořadí oddílů dospělí         2. místo

  3. Aneta Vašátková
                         mládež         1. místo   4. Nikola Šimerdová

ČPV Úhlava 
C1   2. Petr Dittrich K1m 13. Vašek Šolín

  

22. Michal Štichauer

     33. Miloš Vrba
C2d   1. Miloš a Michal Jenčkovi 35. Břéťa Grňo
59. Karel Jůzek
   81. Ladislav Blažek
91. Jan Němec
Pořadí oddílů dospělí         5. místo

ČPV Hamerák 
C1   5. Petr Dittrich K1m 38. Martin Skála K1ž 19. Monika Bláhová

  8. Tomáš Vašátko

52. Vašek Šolín

  
     72. Zbyněk Bláha  
C2d   1. Miloš a Michal Jenčkovi 92. Jerry
  
K1h 11. Vladimír Siegel
18. Pavel Smetiprach
Pořadí oddílů dospělí         7. místo 22. Martin Smetiprach
                         mládež         6. místo

ČPV Teplá 
C1   7. Tomáš Vašátko K1m   18. Vašek Šolín K1ž   2. Bára Ostřížková

  47. Martin Skála

  9. Monika Bláhová
C2d   2. Miloš a Michal Jenčkovi   55. Jakub Silber 19. Eva Peterová
  7. Petr Dittrich a Markéta Keprtová   75. Miloš Vrba
  76. Břéťa Grňo
GTX   7. Michal a Julča Kleiberovi   94. Michal Štichauer
12. Zbyněk a Dan Bláhovi 106. Filip Trebatický
120. Martin Kobza
127. Ladislav Blažek
149. Jakub Minařík
153. Jan Němec
161. Adam Skála
  
K1h     6. Vladimír Siegel

K1d

  2. Natálie Kleiberová
  12. Martin Smetiprach   4. Aneta Vašátková
  13. Martin Pešava
  14. Pavel Smetiprach
Pořadí oddílů dospělí         2. místo   17. Dan Richter

                         mládež         2. místo

ČPV Střela 
C1   3. Tomáš Vašátko K1m 13. Vašek Šolín K1ž   2. Monika Bláhová

16. Martin Skála

  3. Bára Ostřížková
C2d   1. Miloš a Michal Jenčkovi 17. Miloš Vrba 13. Eva Peterová
  5. Petr a Matěj Dittrichovi 21. Břéťa Grňo
32. Jakub Silber
GTX   8. Michal a Julča Kleiberovi 50. Martin Kobza
17. Zbyněk a Dan Bláhovi 52. Filip Trebatický
77. Ladislav Blažek
79. Jakub Minařík
85. Jan Němec
86. Adam Skála
  
K1h   2. Vladimír Siegel

K1d

  2. Natálie Kleiberová
  7. Martin Smetiprach   3. Aneta Vašátková
10. Dan Richter   6. Markéta Keprtová
12. Pavel Smetiprach
15. Martin Pešava
Pořadí oddílů dospělí         2. místo 17. Michal Šeda

                         mládež         2. místo

Vavřinecký potok  hlavní závod vložený závod
K1     6. Vašek Šolín K1   14. Vašek Šolín

  36. Břéťa Grňo

  40. Břéťa Grňo

  40. Jakub Silber   57. Zdeněk Vepřek
  51. Zdeněk Vepřek   65. Martin Kobza
  65. Martin Kobza   69. Jerry
  76. Jerry   76. Jakub Silber
  82. Eva Peterová 102. Eva Peterová
  84. Zdeněk Aur 111. Zdeněk Aur
  90. Michal Štichauer 12 7. Martin Smetiprach
113. Natálie Kleiberová 128. Michal Štichauer
128. Tomáš Roček 130. Aneta Vašátková
129. Aneta Vašátková 131. Tomáš Roček
134. Martin Smetiprach 137. Natálie Kleiberová
   
C1   5. Petr Dittrich C1   5. Petr Dittrich
  6. Tomáš Vašátko   6. Tomáš Vašátko
Kompletní výsledky závodu na Vavřineckém potoce jsou zde