Výsledky ze závodů 2010

   

ČPV 2010 - celkové výsledky  Kompletní výsledky ČPV (celkové i jednotlivých závodů) jsou zde
C1   2. Petr Dittrich K1m   20. Martin Skála K1ž   14. Věra Vozandychová

10. Tomáš Vašátko

  33.-34. Vašek Šolín

  15. Jana Dittrichová
  35. Jakub Silber   28. Evča Peterová
    46. Tomáš Mencl   30. Káťa Čejpová
  57. Miloš Vrba   48.-49. Barbora Ostřížková
  90. Jerry   56. Stáňa Pevalová
100. Jan Klaus   58. Peťule
106. Pepíno   60. Eliška Brůnová
146. Honza Čejp   82.-84. Barbora Šmídová
160. Tomáš Stanner   87.-88. Iveta Halbichová

182.-184. Zbyněk Bláha

119. Lenka Čejpová
190. Michal Kleiber
204. Filip Trebatický
211. Martin Kobza
236.-237. Jakub Piňos
279. Zdeněk Aur
416. Jaroslav Procházka
C2d     1. Miloš a Michal Jenčkovi K1h   2. Vojta Vrba

K1d

  8. Kamila Kleiberová
  29. Julie a Michal Kleiberovi 14. Štěpán Škoda 12. Natálka Kleiberová
  57.-62. Monika a Zbyněk Bláhovi 30. Ondra Metelka 13.-15. Lucka Vozandychová
  83.-87. Tomáš a Aneta Vašátkovi 40.-42. Martin Pešava
122.-126. Pepíno a Martin Pešava 43.-45. Petr Sedlák
46.-47. Vojta Vinduška
48. Martin Smetiprach
Pořadí oddílů dospělí         2. místo
                         mládež         6. místo

FREESTYLE
Jan Špindler Ondra Křivánek
World Cup Augsburg     8. 25.
ME Lienz     13. 52.
CRT Sopotnice     1. 13.
MČR Plzeň     1. 2.
CRT celkové     1. 4.
Alpin river freestyle cup     2. 9.

ČPV Otava    
C1 3. Petr Dittrich K1m 14. Tomáš Mencl K1ž   5. Barbora Ostřížková

22. Zbyněk Bláha

  7. Barbora Šmídová
C2d 3. Miloš a Michal Jenčkovi 24. Michal Kleiber   9. Iveta Halbichová
27. Jan Klaus 19. Eliška Brůnová
45. Martin Skála 27. Eva Peterová
54. Jerry 35. Věra Vozandychová
68. Jakub Silber
       
K1h   3. Vojta Vrba

K1d

  1. Kamila Kleiberová
  8. Štěpán Škoda   6. Natálka Kleiberová
Pořadí oddílů dospělí         2. místo

                         mládež         2. místo

ČPV Sázava 
C1   2. Petr Dittrich K1m 10. Honza Čejp K1ž   6. Katka Čejpová

18. Vašek Šolín

21. Věra Vozandychová
C2d   4. Miloš a Michal Jenčkovi 39. Jakub Silber 30. Lenka Dvořáková
16. Tomáš a Aneta Vašátkovi 49. Filip Trebatický
18. Julie a Michal Kleiberovi 52. Martin Kobza
27. Pepíno a Martin Pešava
K1h   3. Štěpán Škoda

K1d

  3. Kamila Kleiberová
19. Vojta Vinduška   9. Lucka Vozandychová
Pořadí oddílů dospělí         2. místo

                         mládež         5. místo

ČPV Svratka 
C1   4. Petr Dittrich K1m   4. Tomáš Mencl K1ž   4. Barbora Ostřížková

17. Martin Skála

18. Stáňa Pevalová
C2d   2. Miloš a Michal Jenčkovi 30. Jerry
  9. Bláhovi 35. Jakub Silber
42. Jakub Piňos
K1h   2. Vojta Vrba

K1d

  9. Ondra Metelka
Pořadí oddílů dospělí         2. místo

                         mládež         4. místo

ČPV Blanice 
C1   5. Petr Dittrich K1m 14. Tomáš Mencl K1ž   2. Jana Dittrichová

55. Jakub Silber

23. Věra Vozandychová
C2d   1. Miloš a Michal Jenčkovi 63. Miloš Vrba
18. Julie a Michal Kleiberovi 95. Filip Trebatický
K1h   4. Vojta Vrba

K1d

  4. Kamila Kleiberová
  8. Štěpán Škoda   6. Natálka Kleiberová
Pořadí oddílů dospělí         2. místo

10. Lucka Vozandychová
                         mládež         3. místo

ČPV Úhlava 
C1   2. Petr Dittrich K1m 31. Miloš Vrba K1ž 12. Věra Vozandychová

  5. Tomáš Vašátko

38. Jakub Silber

18. Stáňa Pevalová
49. Vašek Šolín  
C2d   1. Miloš a Michal Jenčkovi
K1h   2. Vojta Vrba
  7. Štěpán Škoda
Pořadí oddílů dospělí         1. místo
                         mládež         6. místo

ČPV Hamerák 
C1   9. Petr Dittrich K1m   23. Vojta Vrba K1ž   3. Jana Dittrichová

11. Tomáš Vašátko

  98. Martin Skála

26. Eliška Brůnová
104. Honza Klaus 32. Evča Peterová
C2d   1. Miloš a Michal Jenčkovi 126. Zdeněk Aur
  147. Pepíno
148. Vašek Šolín
183. Jerry
Pořadí oddílů dospělí         5. místo 221. Martin Kobza

ČPV Teplá 
C1   2. Petr Dittrich K1m   37. Martin Skála K1ž   5. Káťa Čejpová

  9. Tomáš Vašátko

  62. Vašek Šolín

  9. Jana Dittrichová
  67. Miloš Vrba 12. Peťule
  77. Jakub Silber 34. Evča Peterová
  83. Tomáš Stanner 35. Věra Vozandychová
111. Pepíno
C2d   6. Miloš a Michal Jenčkovi
K1h   2. Vojta Vrba
Pořadí oddílů dospělí         3. místo
                         mládež         7. místo

ČPV Střela 
C1   2. Petr Dittrich K1m 14. Martin Skála K1ž   1. Káťa Čejpová

  5. Tomáš Vašátko

23. Jakub Silber

10. Jana Dittrichová
25. Vašek Šolín 11. Evča Peterová
37. Miloš Vrba 19. Věra Vozandychová
55. Pepíno 21. Peťule
62. Tomáš Stanner
83. Jaroslav Procházka
C2d   2. Miloš a Michal Jenčkovi
K1h   3. Vojta Vrba
17. Martin Pešava
18. Petr Sedlák
20. Martin Smetiprach
Pořadí oddílů dospělí         1. místo
                         mládež         6. místo

Vavřinecký potok  hlavní závod vložený závod
K1 11. Vašek Šolín K1 17. Vašek Šolín
20. Káťa Čejpová 36. Káťa Čejpová
33. Jakub Silber 44. Štěpán Škoda
39. Štěpán Škoda 47. Jakub Silber
63. Monika Bláhová 88. Monika Bláhová
90. Pepa Linhart 99. Pepa Linhart
104. Evča Peterová 111. Evča Peterová
168. Lukáš Procházka 163. Lukáš Procházka
   

C1

  2. Petr Dittrich

C1

  2. Tomáš Vašátko
  4. Tomáš Vašátko   3. Petr Dittrich
   
Kompletní výsledky závodu na Vavřineckém potoce jsou zde