Výsledky ze závodů 2009


ČPV 2009 - celkové výsledky     Kompletní výsledky ČPV (celkové i jednotlivých závodů) jsou zde
C1   1. Petr Dittrich K1m     2. Tomáš Mencl K1ž   7. Káťa Čejpová

22. Tomáš Vašátko

  22. Michal Kleiber

20. Iveta Halbichová
  25. Jakub Silber 28. Věra Vozandychová
C2d 2. Miloš a Michal Jenčkovi   66. Miloš Vrba 38. Eva Peterová
  73. Pavel Srbecký 43. Stáňa Pevalová
       100. Jakub Piňos 48. Anička Haviárová
142. Pepa Rozinek 58. Peťule
167. Martin Skála 65. Barbora Šmídová
184. Pepíno
191. Martin Kobza
198. Zbyněk Bláha
217. Jirka Mošna
239. Filip Trebatický
246. Jerry
270. Zdeněk Aur
       
K1h     2. Vojta Vrba

K1d

  2. Barbora Ostřížková
    7. Štěpán Škoda   4. Kamila Kleiberová
  25. Tomáš Ostřížek   6. Natálka Kleiberová
  26. Jan Klaus 12. Lucka Vozandychová
Pořadí oddílů dospělí         2. místo   34. Honza Rudolf

15. Eliška Brůnová
                         mládež         1. místo

ČPV Otava    
C1 1. Petr Dittrich K1m   4. Tomáš Mencl K1ž   9. Eva Peterová

22. Michal Kleiber

12. Iveta Halbichová
C2d 3. Miloš a Michal Jenčkovi 25. Martin Skála
35. Zbyněk Bláha
53. Jakub Piňos
60. Zdeněk Aur
       
K1h   2. Vojta Vrba

K1d

  1. Barbora Ostřížková
     4. Kamila Kleiberová
Pořadí oddílů dospělí         3. místo

                         mládež         1. místo

ČPV Sázava 
C2d   1. Miloš a Michal Jenčkovi K1m 13. Michal Kleiber K1ž 15. Káťa Čejpová
  4. Ondra Metelka a Petr Dittrich

22. Tomáš Mencl

33. Anička Haviárová
12. Aneta a Tomáš Vašátkovi 50. Vojta Kotek
28. Vojta Vinduška a Miloš Vrba
33. Martin Pešava a Jakub Silber
K1h   2. Vojta Vrba

K1d

  2. Kamila Kleiberová
      8. Štěpán Škoda   4. Natálka Kleiberová
14. Honza Rudolf 10. Lucka Vozandychová
Pořadí oddílů dospělí         4. místo

                         mládež         2. místo

ČPV Svratka 
C1 1. Petr Dittrich K1m   1. Tomáš Mencl K1ž   1. Káťa Čejpová

19. Jakub Silber

C2d 2. Miloš a Michal Jenčkovi 23. Miloš Vrba
30. Pepíno
31. Martin Kobza
       
K1h   2. Vojta Vrba

K1d

  
Pořadí oddílů dospělí         2. místo

                         mládež         3. místo

ČPV Blanice 
C1 1. Petr Dittrich K1m   8. Tomáš Mencl K1ž 12. Iveta Halbichová

26. Jakub Silber

13. Káťa Čejpová
C2d 3. Miloš a Michal Jenčkovi 27. Věra Vozandychová
K1h   2. Vojta Vrba

K1d

Pořadí oddílů dospělí         3. místo   6. Štěpán Škoda
                         mládež         5. místo   

ČPV Teplá 
C1 1. Petr Dittrich K1m   8. Tomáš Mencl K1ž   1. Káťa Čejpová

16. Pepa Rozinek

  5. Iveta Halbichová
C2d 2. Miloš a Michal Jenčkovi 25. Miloš Vrba 18. Věra Vozandychová
44. Jirka Mošna 20. Stáňa Pevalová
51. Filip Trebatický
53. Jerry
58. Jakub Silber
66. Michal Kleiber
K1h   2. Vojta Vrba

K1d

  1. Barbora Ostřížková
  3. Tomáš Ostřížek   4. Kamila Kleiberová
Pořadí oddílů dospělí         1. místo   5. Štěpán Škoda

  8. Natálka Kleiberová
                         mládež         1. místo

ČPV Úhlava 
C1 K1m   2. Tomáš Mencl K1ž 16. Stáňa Pevalová

16. Michal Kleiber

20. Anička Haviárová
C2d 2. Miloš a Michal Jenčkovi 25. Jakub Silber
K1h   2. Vojta Vrba

K1d

  1. Kamila Kleiberová
  2. Barbora Ostřížková
Pořadí oddílů dospělí         5. místo

  5. Natálka Kleiberová
                         mládež         1. místo

ČPV Hamerák 
C1 1. Petr Dittrich K1m   5. Pavel Srbecký K1ž   4. Peťule

3. Tomáš Vašátko

  6. Tomáš Mencl

10. Barbora Šmídová
60. Zbyněk BLáha 11. Barbora Ostřížková
68. Jakub Piňos 14. Eva Peterová
89. Jan Klaus 34. Eliška Brůnová
       
K1h   2. Vojta Vrba

K1d

  3. Barbora Ostřížková
  6. Jan Klaus   7. Natálka Kleiberová
Pořadí oddílů dospělí         2. místo

  8. Kamila Kleiberová
                         mládež         2.místo   9. Lucka Vozandychová

Vavřinecký potok 
C1 2. Tomáš Vašátko K1   1. Pavel Srbecký

4. Petr Dittrich

17. Vašek Šolín

22. Jan Klaus
25. Barbora Ostřížková
Kompletní výsledky jsou zde 31. Jakub Piňos
37. Eliška Brůnová
51. Pepíno
55. Lukáš Procházka
58. Jakub Silber
84. Anička Haviárová

FREESTYLE
Ondra Křivánek Honza Špindler
Eurocup -

Plattling

23 16
Eurocup - Čunovo 13 3
Eurocup - Lienz 19 6
MS - Thun 80 63
CNAWR rodeo tour - Kadaň 9 1
CNAWR rodeo tour - Sopotnice 8 3
CNAWR rodeo tour - Praha - MČR 12 1
CNAWR rodeo tour - České Vrbné 12 1
CNAWR rodeo tour - celkové 1