Výsledky ze závodů 2008


ČPV 2008 - celkové výsledky     K1m   6. Tomáš Mencl K1ž   6. Jana Dittrichová
C1   1. Miloš Jenček 19. Michal Kleiber 23. Iveta Halbichová
  8. Petr Dittrich

32. Martin Skála

34. Barbora Šmídová
19. Tomáš Vašátko 33. Miloš Vrba 50. Stáňa Pevalová
48. Vašek Šolín 57. Peťule
C2 18. Petr Dittrich + Honza Rudolf

52. Jakub Silber

64. Eva Peterová
74. Pepa Rozinek 88. Barbora Ostřížková

  

93. Filip Trebatický 89. Monika Bláhová
120. Zbyněk Bláha 95. Monika Justová
170. Jerry 124. Anička Haviárová
214. Lukáš Táborský
  
  
jun   2. Tomáš Ostřížek jun   1. Barbora Ostřížková
  3. Vojta Vrba   4. Kamila Kleiberová
26. Vojta Kotek   7. Tereza Rudolfová
Pořadí oddílů         2. místo 34. Štěpán Škoda   9. Věra Vozandychová
                  jun         2. místo 53. Honza Rudolf 11. Natálie  Kleiberová
12. Anežka Bauerová
Kompletní výsledky ČPV (celkové i jednotlivých závodů) jsou zde

ČPV Otava    
C1 1. Miloš Jenček K1m 18. Michal Kleiber K1ž   9. Eva Peterová

20. Martin Skála

35. Zbyněk Bláha
37. Filip Trebatický
       
jun   1. Tomáš Ostřížek

jun

  2. Kamila Kleiberová
  
Pořadí oddílů         7. místo

                  jun         3. místo

ČPV Sázava 
C1 1. Miloš Jenček K1m 19. Vašek Šolín K1ž   8. Jana Dittrichová

4. Petr Dittrich

31. Jakub Silber

14. Monika Bláhová
35. Tomáš Mencl
40. Michal Kleiber
45. Filip Trebatický
47. Miloš Vrba
       
jun   3. Vojta Vrba

jun

  1. Barbora Ostřížková
     5. Kamila Kleiberová
Pořadí oddílů         5. místo

  6. Natálie  Kleiberová
                  jun         5. místo

ČPV Svratka
C1 2. Miloš Jenček K1m   2. Tomáš Mencl K1ž   2. Jana Dittrichová

10. Martin Skála

18. Monika Bláhová

15. Vašek Šolín

20. Stáňa Pevalová
18. Michal Kleiber
C2 4. Petr Dittrich + Honza Rudolf 23. Jerry
31. Miloš Vrba
36. Jakub Silber
39. Lukáš Táborský
   
jun   4. Vojta Vrba

jun

  1. Barbora Ostřížková
11. Vojta Kotek   2. Kamila Kleiberová
Pořadí oddílů         3. místo

  4. Tereza Rudolfová
                  jun         1. místo   5. Anežka Bauerová

ČPV Blanice 
C1   1. Miloš Jenček K1m   9. Michal Kleiber K1ž 15. Jana Dittrichová

11. Tomáš Mencl

22. Iveta Halbichová

51. Miloš Vrba

40. Anička Haviárová
C2 10. Petr Dittrich + Honza Rudolf
jun   3. Tomáš Ostřížek

jun

  2. Kamila Kleiberová
  4. Vojta Vrba   5. Věra Vozandychová
18. Vojta Kotek 11. Tereza Rudolfová
Pořadí oddílů         5. místo

                  jun         2. místo  

ČPV Úhlava 
C1   2. Miloš Jenček K1m 21. Miloš Vrba K1ž

  4. Tomáš Vašátko

27. Vašek Šolín

    

jun   1. Vojta Vrba

jun

Pořadí oddílů         14. místo

                  jun           8. místo  

ČPV Teplá 
C1 2. Petr Dittrich K1m   8. Tomáš Mencl K1ž   8. Jana Dittrichová

4. Miloš Jenček

11. Martin Skála

20. Peťule

12. Pepa Rozinek

27. Iveta Halbichová
27. Michal Kleiber 29. Barbora Šmídová
32. Miloš Vrba 31. Eva Peterová
75. Jakub Silber 57. Stáňa Pevalová
110. Filip Trebatický
jun   2. Tomáš Ostřížek

jun

  2. Barbora Ostřížková
12. Vojta Vrba   3. Kamila Kleiberová
25. Štěpán Škoda

  7. Věra Vozandychová
  9. Natálie  Kleiberová
Pořadí oddílů         3. místo 13. Anežka Bauerová
                  jun         2. místo 14. Tereza Rudolfová

ČPV Střela 
C1

1. Miloš Jenček

K1m   4. Tomáš Mencl K1ž   4. Iveta Halbichová
4. Petr Dittrich

  6. Pepa Rozinek

  7. Barbora Šmídová

32. Jakub Silber

11. Peťule
37. Michal Kleiber 40. Stáňa Pevalová
jun   3. Tomáš Ostřížek

jun

  2. Barbora Ostřížková
  4. Vojta Vrba   5. Kamila Kleiberová
19. Honza Rudolf

  8. Věra Vozandychová
20. Štěpán Škoda   9. Natálie  Kleiberová
Pořadí oddílů         2. místo 11. Tereza Rudolfová
                  jun         1. místo 15. Anežka Bauerová

ČPV Hamerák 
C1   1. Miloš Jenček K1m   7. Tomáš Mencl K1ž   7. Barbora Šmídová

  3. Petr Dittrich

25. Lumír Mencl

10. Jana Dittrichová
  4. Tomáš Vašátko

40. Martin Skála

13. Barbora Ostřížková

84. Miloš Vrba

24. Iveta Halbichová

85. Zbyněk Bláha

102. Vašek Šolín
    
jun   2. Vojta Vrba

jun

  1. Barbora Ostřížková
  3. Petr Grim
Pořadí oddílů         2. místo   4. Tomáš Ostřížek

                  jun         4. místo  

Vavřinecký potok  hlavní závod vložený závod
K1 27. Vojta Vrba K1 18. Vojta Vrba
28. Pepa Rozinek

26. Jirka Křivánek

36. Honza Čejp 30. Filip Trebatický
39. Jirka Křivánek 33. Honza Čejp
49. Barbora Ostřížková 36. Pepa Rozinek
65. Zdeněk Aur 37. Barbora Ostřížková
75. Filip Trebatický 54. Iveta Halbichová
83. Jakub Silber 71. Zdeněk Aur
87. Iveta Halbichová 76. Vašk Šolín
131. Lenka Dvořáková 109. Lenka Dvořáková
150. Pepa Linhart 116. Jakub Silber
  -. Vašk Šolín 174. Pepa Linhart
   

C1

  2. Petr Dittrich

C1

  1. Tomáš Vašátko
  4. Tomáš Vašátko   5. Petr Dittrich
   
Kompletní výsledky závodu na Vavřineckém potoce jsou zde

CNAWR Rodeo Tour 2008 
(seriál závodů v Českém Vrbném, Kadani, Čunovu a Sopotnici)
K1M   1. Jan Špindler K1J   2. Ondra Křivánek
Zároveň se oba stávají mistry republiky ve svých kategoriích!
   
Kompletní výsledky CNAWR Rodeo Tour 2008 zde