Výsledky ze závodů 2007


ČPV 2007 - celkové výsledky    
C1 4. Petr Dittrich K1m   10. Tomáš Mencl K1ž   5. Bára Šmídová

  14. Michal Kleiber   7. Iveta Halbichová
     26. Martin Skála 31. Peťule
  

   

  38. Miloš Vrba 32. Jana Dittrichová
  56. Pepa Rozinek 36. Eva Peterová
  96. Jerry 49. Káťa Čejpová
122. Jakub Silber
171. Lukáš Táborský
187. Vašek Šolín
204. Filip Trebatický
    
jun   1. Tomáš Ostřížek

jun

  1. Bára Ostřížková
  5. Vojta Vrba   6. Kamila Kleiberová
  7. Věra Vozandychová
    10. Natálie Kleiberová
Pořadí oddílů         4. místo

                  jun         2. místo Kompletní výsledky ČPV (celkové i jednotlivých závodů) jsou zde

ČPV Otava    
C1 K1m   8. Tomáš Mencl K1ž   3. Bára Šmídová

10. Michal Kleiber

  7. Eva Peterová
36. Martin Skála 11. Jana Dittrichová
   
jun   1. Tomáš Ostřížek

jun

  1. Bára Ostřížková
  4. Vojta Vrba

  5. Kamila Kleiberová
Pořadí oddílů         2. místo

                  jun         2. místo

ČPV Sázava 
C1   3. Tomáš Vašátko K1m 10. Michal Kleiber K1ž 12. Bára Šmídová

35. Tomáš Mencl

13. Peťule
C2   4. Petr Dittrich, Kristýna Adamcová 47. Vašek Šolín
   53. Miloš Vrba
58. Lukáš Táborský
  
jun   2. Vojta Vrba

jun

  1. Bára Ostřížková
  3. Tomáš Ostřížek

  6. Věra Vozandychová
Pořadí oddílů         5. místo
                  jun         4. místo

ČPV Svratka 
C1   2. Petr Dittrich K1m 10. Tomáš Mencl K1ž   6. Iveta Halbichová

16. Michal Kleiber

24. Jerry
   30. Martin Skála
31. Lukáš Táborský
  
jun   1. Tomáš Ostřížek

jun

  1. Bára Ostřížková
  3. Vojta Vrba

  5. Věra Vozandychová
Pořadí oddílů         4. místo
                  jun         2. místo

ČPV Blanice 
C1   3. Petr Dittrich K1m 17. Tomáš Mencl K1ž   6. Bára Šmídová

40. Martin Skála

12. Iveta Halbichová
45. Jerry 13. Jana Dittrichová
   46. Miloš Vrba
98. Jakub Silber
  
jun   2. Tomáš Ostřížek

jun

  1. Bára Ostřížková
  3. Vojta Vrba

25. Kamila Kleiberová
26. Věra Vozandychová
28. Natálka Kleiberová
Pořadí oddílů         6. místo

ČPV Teplá 
C1   7. Petr Dittrich K1m   18. Tomáš Mencl K1ž   5. Iveta Halbichová

  20. Pepa Rozinek

  7. Jana Dittrichová
  33. Martin Skála   8. Peťule
  48. Miloš Vrba   9. Bára Šmídová
  68. Michal Kleiber 11. Eva Peterová
  81. Filip Trebatický 13. Káťa Čejpová
121. Jakub Silber
jun   2. Tomáš Ostřížek

jun

  1. Bára Ostřížková
  5. Vojta Vrba

  8. Věra Vozandychová
  9. Kamila Kleiberová
Pořadí oddílů         4. místo
                  jun         2. místo

ČPV Střela 
C1   3. Petr Dittrich K1m     4. Tomáš Mencl K1ž   4. Bára Šmídová

    5. Pepa Rozinek

  5. Peťule
  17. Michal Kleiber 10. Káťa Čejpová
  22. Martin Skála 11. Iveta Halbichová
  50. Miloš Vrba 49. Eva Peterová
  62. Jakub Silber
jun   3. Tomáš Ostřížek

jun

  1. Bára Ostřížková
  7. Vojta Vrba

  6. Kamila Kleiberová
  8. Věra Vozandychová
10. Natálka Kleiberová
Pořadí oddílů         1. místo
                  jun         3. místo

ČPV Hamerák 
Pořadí oddílů         1. místo K1hoši   1. Tomáš Ostřížek K1dívky   1. Bára Ostřížková
        4. Vojta Vrba   2. Kamila Kleiberová
  5. Natálka Kleiberová

Vavřinecký potok 
hlavní závod vložený závod
K1

  5. Ondra Křivánek

K1

  3. Ondra Křivánek

11. Vašek Šolín   9. Vašek Šolín
12. Martin Skála 10. Martin Skála
27. Zdeněk Aur 28. Zdeněk Aur
31. Miloš Vrba 31. Káťa Čejpová
41. Eva Peterová 37. Miloš Vrba
47. Káťa Čejpová 42. Jakub Silber
57. Pepa Linhart 57. Vojta Vrba
61. Jakub Silber 59. Pepa Linhart
72. Vojta Vrba 93. Eva Peterová
     
C1   2. Tomáš Vašátko C1   2. Tomáš Vašátko
  5. Petr Dittrich   3. Petr Dittrich
   
Kompletní výsledky závodu na Vavřineckém potoce jsou zde