Výsledky ze závodů 2003


KRK ČPV 2003 - celkové výsledky 
C1   3. Petr Dittrich K1m   12. Martin Skála K1ž     7. Katka Čejpová

  5. Miloš Jenček

  81. Tomáš Pohl

  14. Eva Peterová
31. Tomáš Vašátko 102. Michal Kleiber   26. Svatka Peterová
79. Jirka Hruška 104. Jerry   29. Jana Pechová
106. Filip Trebatický   53. Monika Justová
C2 85. Pohl - Veselý 157. Jirka Petera 107. Magda Ostřížková
221. Pepíno
272. Pepa Rozinek
                 
jun   22. Tomáš Ostřížek

jun

    1. Pavlína Charvátová

(rozhovor se šampionkou)

Pořadí oddílů        5. místo   25. Tomáš Mencl     2. Barbora Šmídová

       jun         3. místo   27. Petr Lunda   12. Iveta Halbichová
  39. Jakub Veselý   15. Barbora Ostřížková
  47. Jan Trojovský
  51. Vojta Vrba

KRK ČPV Otava    
C1   5. Petr Dittrich K1m   3. Martin Skála K1ž   3. Katka Čejpová

  9. Miloš Jenček

61. Jiří Petera

  7. Eva Peterová
14. Svatka Peterová
Pořadí oddílů         6. místo

jun

  1. Pavlína Charvátová

       jun         2. místo   2. Barbora Šmídová

KRK ČPV Sázava    
C1   2. Miloš Jenček K1m 21. Tomáš Pohl K1ž   6. Katka Čejpová

12. Petr Dittrich

15. Jana Pechová
26. Monika Justová
C2 20. Vrba - Jedlička
jun 17. Petr Lunda

jun

  3. Pavlína Charvátová
Pořadí oddílů        4. místo 22. Vojta Vrba   7. Barbora Šmídová

       jun         7. místo  

KRK ČPV Blanice   
C1   2. Miloš Jenček K1m   27. Martin Skála K1ž 39. Monika Justová

  9. Tomáš Vašátko

  49. Jerry

13. Petr Dittrich 105. Pepa Rozinek
38. Jirka Hruška 107. Filip Trebatický
108. Pepa Linhart
C2 18. Pohl - Veselý
jun     5. Tomáš Mencl

jun

  2. Pavlína Charvátová
Pořadí oddílů       12. místo   3. Barbora Šmídová

       jun         2. místo   7. Iveta Halbichová

KRK ČPV Svratka    
C1   1. Miloš Jenček K1m 23. Pepa Linhart K1ž   3. Eva Peterová

  2. Petr Dittrich

  4. Katka Čejpová
15. Monika Justová
Pořadí oddílů         1. místo

jun

  1. Pavlína Charvátová

       jun         1. místo   2. Barbora Šmídová

KRK ČPV Teplá 
C1 1. Petr Dittrich K1m   14. Martin Skála K1ž 12. Jana Pechová

  41. Tomáš Pohl

15. Svatka Peterová
  93. Filip Trebatický 16. Eva Peterová
  97. Michal Kleiber 20. Katka Čejpová
118. Jerry 63. Magda Ostřížková
127. Jirka Petera
         
jun   16. Tomáš Ostřížek

jun

  1. Pavlína Charvátová
Pořadí oddílů        5. místo   22. Petr Lunda   2. Barbora Šmídová

       jun         4. místo   25. Jakub Veselý   9. Iveta Halbichová
  27. Jan Trojovský 11. Barbora Ostřížková

KRK ČPV Střela 
C1 4. Petr Dittrich K1m     6. Martin Skála K1ž   8. Katka Čejpová

  42. Michal Kleiber

15. Eva Peterová
  58. Filip Trebatický 23. Svatka Peterová
  62. Jirka Petera 28. Jana Pechová
  98. Jerry 41. Magda Ostřížková
         
jun   15. Petr Lunda

jun

  2. Pavlína Charvátová
Pořadí oddílů        4. místo   18. Tomáš Ostřížek   3. Barbora Šmídová

       jun         3. místo   22. Jakub Veselý   8. Barbora Ostřížková
  27. Jan Trojovský  11. Iveta Halbichová

Vavřinecký potok 
  28. Jan Čejp

  29. Eva Peterová

  32. Barbora Šmídová
  35. Petr Dittrich
  41. Martin Skála
  51. Pavlína Charvátová
  53. Zdeněk Aur

  59. Pepa Linhart
171. Vašek Šolín