Výsledky ze závodů 2002


Český pohár vodáků Prijon Cup - celkové výsledky         

FOTOALBUM

1   1. Petr Dittrich K1m   65. Martin Peterka K1ž 13. Eva Peterová

  2. Miloš Jenček

  71. TomᚠPohl

22. Svatava Peterová
100. Jiří Petera 24. Jana Pechová
C2 20. Vrba - Vrba

106. Zdeněk Aur 81. Monika Justová
155. Václav Šolín
156. Jan Čejp
Pořadí oddílů         4. místo 177. Filip Trebatický
          jun         2. místo 186. Josef Linhart
(ve spolupráci s Kačery Chrudim)

jun

  35. Vojta Jerguš

jun

  4. Barbora Šmídová
  43. Milan Šmíd   5. Pavlína Charvátová
11. Iveta Halbichová

Hradec nad Moravicí - Hiko rodeo tour         
K1m 16. Jan Čejp

ČPV PC Otava    
C1   1. Petr Dittrich K1m 24. Václav Šolín K1ž   2. Eva Peterová

  2. Miloš Jenček

77. Josef Linhart

10. Svatka Peterová
18. TomᚠVašátko 79. Jiří Petera
20. Josef Přerovský Pořadí oddílů         2. místo

Veltrusy - Hiko rodeo tour         
K1m 4. Jan Čejp

ČPV PC Sázava 
C1   1. Petr Dittrich K1m     9. Zdeněk Aur K1ž  

14. Miloš Jenček

  62. TomᚠPohl

jun

4. Barbora Šmídová
105. Filip Trebatický

jun

  13. Milan Šmíd
Pořadí oddílů         4. místo

Čunovo - MR Slovenska v rodeu na divoké vodě
K1m 9. Jan Čejp

ČPV PC Svratka Vír 
C1   1. Miloš Jenček K1m 10. Jan Čejp K1ž  

  2. Petr Dittrich

23. Josef Linhart

jun

5. Barbora Šmídová
62. TomᚠPohl 6. Pavlína Charvátová

36. Filip Trebatický
Pořadí oddílů         1. místo

ČPV PC Střela 
C1   1. Petr Dittrich K1m 19. Martin Peterka K1ž   7. Svatava Peterová 

12. Miloš Jenček

70. Jiří Petera

  8. Eva Peterová
97. Filip Trebatický 11. Jana Pechová
C2 17. Vrba - Vrba

jun

20. Vojta Jerguš 46. Monika Justová

jun

1. Barbora Šmídová
Pořadí oddílů         3. místo 4. Pavlína Charvátová

     jun          1. místo 8. Iveta Halbichová

ČPV PC Teplá 
C1 1. Miloš Jenček K1m   26. Martin Peterka K1ž   4. Svatava Peterová 

2. Petr Dittrich

  32. TomᚠPohl

11. Eva Peterová
  91. Jiří Petera 16. Jana Pechová
C2 46. Vrba - Vrba

112. Filip Trebatický 67. Monika Justová

jun

1. Pavlína Charvátová
Pořadí oddílů         1. místo 4. Barbora Šmídová

     jun          1. místo 8. Iveta Halbichová

Vavřinecký potok 
C1 7. Petr Dittrich K1 13. Eva Peterová 71. Pavlína Charvátová

36. Josef Linhart

81. Barbora Šmídová
43. Jan Čejp 83. Jana Pechová

53. TomᚠPohl 87. Filip Trebatický
58. Jiří Petera
Vavřinecký potok - vložený závod
C1 1. Petr Dittrich K1 11. Eva Peterová 46. Pavlína Charvátová

27. Jan Čejp

50. Monika Justová
28. Josef Linhart 61. Jiří Petera

34. TomᚠPohl 70. Barbora Šmídová
38. Jana Pechová 73. Filip Trebatický