zveme všechny holky a kluky na

PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR

26. - 30. 8. 2019

INFORMACE PRO RODIČE A DĚTI

 

Co s sebou na příměstský tábor

Tyto doklady rodiče odevzdají při nástupu dítěte na tábor. Kopii kartičky ZP a „Posudek“ Vám po skončení tábora opět   vrátíme.

  • Sportovní oblečení a obuv, v případě deštivého počasí holinky a pláštěnku

  • Kšiltovku nebo klobouk

  • Plavky, ručník

  • Krém na opalování, brýle proti slunci

  • Plastový hrnek na pití – podepsaný nebo jinak označený

  • Šátek (na hry), tužku, případně blok na kreslení, pastelky, nůžky

  • Na středu kolo a helmu na kolo

   

Rámcový program

          pondělí 26.8. a úterý 27.8.

Program v areálu loděnice, vodácký výcvik, sportovní hry (v případě nepříznivého počasí hry v klubovně), malování sádrových odlitků (pondělí), výroba šumivých bombiček do koupele, zdobení květináčů, případně další tvořivé činnosti

          středa 28.8.

Výlet do hradeckých lesů na kolech – na trase nás budou čekat úkoly a na konci poklad, návrat na loděnici cca ve 14:30 - 15 hod, na loděnici vodácký výcvik, hry, případně tvořivé činnosti; s sebou kolo, helmu

          čtvrtek 29.8.

Lanové centrum Stříbrný rybník – program v lanovém parku, ráno odchod z loděnice nejpozději v 7:30, návrat ve 14:30 – 15 hod, na loděnici vodácký výcvik, hry, případně tvořivé činnosti. Každý dvě jízdenky na autobus nebo městskou kartu.

          pátek 30.8.

Vodácký křest – snad přijde i Čochtan. Že nevíte, kdo to je? Tak to se nechte překvapit. Poté splutí řeky Orlice na raftech, případně kanoích a kajacích. Začátek kousek nad HK, konec na loděnici. Návrat na loděnici kolem 15 hod, hry, ukončení tábora.

  

Oblečení na vodácký výcvik

Na vodácký výcvik musí mít dítě kompletní náhradní oblečení včetně spodního prádla a bot. Pokud toto oblečení mít nebude, nemůže se vodáckého výcviku zúčastnit.

  • Plavky nebo náhradní spodní prádlo

  • Tričko, kraťasy, v případě chladnějšího počasí šusťáky, šusťákovou bundu, mikinu

  • Tenisky

 

Návštěva lanového centra

Sportovní oblečení, PEVNÁ OBUV, jídlo, pití, kšiltovka nebo klobouk, pláštěnka, 2x jízdenka na autobus.

   

Splutí Orlice

Oblečení jako na vodácký výcvik, kšiltovku nebo klobouk, pláštěnku, podepsanou svačinu v igelitovém pytlíku – jídlo dáme do společného vodáckého pytle nebo sudu a cestou uděláme pauzu na oběd, pití.

 

Uložení věcí

Na loděnici je šatna, kde si mohou děti věci nechat v podepsané tašce. Prosíme však, aby zde děti nenechávaly žádné drahé ani cenné věci. Za jejich případnou ztrátu neručíme.

 

Pitný režim

Děti si mohou nosit pití vlastní. Po dobu co bude program probíhat v areálu loděnice, zde bude k dispozici kanistr se šťávou. Na pondělí a úterý bude pro děti zajištěn oběd. Ostatní dny budeme v době oběda mimo areál loděnice, takže dětem dejte jídlo z domu.

 

Pojištění

Účastníci příměstského tábora jsou úrazově pojištěni v rámci ČUS (Česká unie sportu, dříve ČSTV). Toto pojištění se vztahuje na všechny účastníky akce, tedy i na ty, kteří členy ČUS nejsou.Více zde 

 

KONTAKT:

Jana Dittrichová –  tel.: 737 114 937 (přítomna pondělí, pátek, ostatní dny pouze odpoledne )

Natálie Kleiberová – tel.: 702 084 741

Věra Vozandychová – tel. 728 499 795

 

 

Věk   6 – 12 let
   
Místo   Areál loděnice VK Slavia HK (u Orlice za "starou" nemocnicí naproti Malšovickému všesportovnímu stadionu; v areálu je šatna, klubovna a zastřešená veranda pro případ nepříznivého počasí) a okolí HK.
   
Program   Hry, soutěže, tvořivé činnosti, výuka jízdy na kajaku, kanoi, výlet do lanového centra na Stříbrňáku, hry v hradeckých lesích, na závěr tábora splutí řeky Orlice na raftech .
   
Provoz tábora  

pondělí  - pátek od 8:00 do 16:30 

(děti se schází mezi 8:00 – 8:30, odchod domů je možný od 14:30)

   
O děti se budou starat  

Vedoucí a vodáčtí instruktoři VK Slavia Hradec Králové.

(s platnými licencemi instruktorů a cvičitelů a s oprávněním organizovat tábory a zotavovací akce) 

   
Cena  

700 Kč  

Cena zahrnuje odborný dozor, ceny pro děti, vstup do lanového centra, zapůjčení veškerého vybavení, materiál na tvoření, pitný režim na loděnici a obědy na pondělí 26. 8. a úterý 27. 8. (ostatní dny si děti nosí jídlo vlastní).

     
Kontakt  

Jana Dittrichová

Štefánikova 307
500 11  Hradec Králové

tel.: 737 114 937

jana.dittrichova(zavináč)volny.cz

www.vkslaviahk.cz

   
Přihlášení  

OBSAZENO

   
Platba  

Částku 700,- Kč zašlete do 31. 5. na účet č. 197616916/0100. Jako variabilní symbol uveďte číslo kontaktního mobilu, které jste vyplnili do přihlášky a do zprávy pro příjemce uveďte jméno dítěte . Platbu je také možné provést v hotovosti, a to ve středu 29. 5. 2019 v 18:00 - 18:30 na loděnici VK Slavia HK.

Na vyžádání je možné na platbu tábora vystavit fakturu (například pro úhradu od zaměstnavatele).

   
Počet účastníků   Minimální počet je 10 dětí. Při nižším počtu přihlášených se akce neuskuteční a uhrazený poplatek bude vrácen. Maximální počet je 27 dětí.
   
Co s sebou  

Svačinu, sportovní oblečení, pokrývku hlavy, pláštěnku, plavky, ručník, náhradní oblečení na jízdu na lodi včetně bot, psací potřeby, pastelky, notýsek. Na loděnici je šatna, kde si děti mohou věci nechat po celou dobu tábora.

Jídlo si děti nosí vlastní, pitný režim na loděnici bude pro děti zajištěn. Na akce mimo areál loděnice si děti přinesou pití vlastní.

   
Pojištění   Účastníci příměstského tábora jsou úrazově pojištěni v rámci ČUS (dříve ČSTV). Toto pojištění se vztahuje i na účastníky akce, kteří členy ČUS nejsou.Více zde 
  Fotografie z minulých ročníků zde.

    

S PODPOROU MĚSTA HRADEC KRÁLOVÉ