zveme všechny holky a kluky na

PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR

27. - 31. 8. 2018

Věk   6 – 12 let
   
Místo   Areál loděnice VK Slavia HK (u Orlice za "starou" nemocnicí naproti Malšovickému všesportovnímu stadionu; v areálu je šatna, klubovna a zastřešená veranda pro případ nepříznivého počasí) a okolí HK.
   
Program   Hry, soutěže, tvořivé činnosti, výuka jízdy na kajaku, kanoi, výlet do lanového centra na Stříbrňáku, exkurze a hry v hradeckých lesích ve spolupráci s Městskými lesy HK. Na závěr tábora splutí řeky Orlice na raftech.
   
Provoz tábora  

pondělí  - pátek od 8:00 do 16:30 

(děti se schází mezi 8:00 – 8:30, odchod domů je možný od 14:30)

   
O děti se budou starat  

Vedoucí a vodáčtí instruktoři VK Slavia Hradec Králové.

(s platnými licencemi instruktorů a cvičitelů a s oprávněním organizovat tábory a zotavovací akce) 

   
Cena  

550 Kč  

Cena zahrnuje odborný dozor, ceny pro děti, vstup do lanového centra, zapůjčení veškerého vybavení, materiál na tvoření, pitný režim na loděnici (jídlo si děti nosí vlastní).

     
Kontakt  

Jana Dittrichová

Štefánikova 307
500 11  Hradec Králové

tel.: 737 114 937

jana.dittrichova(zavináč)volny.cz

www.vkslaviahk.cz

   
Přihlášení  

Vyplněnou a PODEPSANOU přihlášku zašlete prosím poštou na kontaktní adresu, případně ji oskenujte a zašlete emailem. Po obdržení přihlášky vás budeme informovat, zda bylo vaše dítě na tábor přijato.

OBSAZENO

   
Platba  

Částku 550,- Kč zašlete na účet č. 197616916/0100. Jako variabilní symbol uveďte číslo kontaktního mobilu, které jste vyplnili do přihlášky a do zprávy pro příjemce uveďte jméno dítěte. Platbu je také možné provést v hotovosti, a to ve středu 30. 5. 2018 v 18:00 - 18:30 na loděnici VK Slavia HK.

Na vyžádání je možné na platbu tábora vystavit fakturu (například pro úhradu od zaměstnavatele).

   
Počet účastníků   Minimální počet je 10 dětí. Při nižším počtu přihlášených se akce neuskuteční a uhrazený poplatek bude vrácen. Maximální počet je 27 dětí.
   
Co s sebou  

Svačinu, sportovní oblečení, pokrývku hlavy, pláštěnku, plavky, ručník, náhradní oblečení na jízdu na lodi včetně bot, psací potřeby, pastelky, notýsek. Na loděnici je šatna, kde si děti mohou věci nechat po celou dobu tábora.

Jídlo si děti nosí vlastní, pitný režim na loděnici bude pro děti zajištěn. Na akce mimo areál loděnice si děti přinesou pití vlastní.

   
Pojištění  

Účastníci příměstského tábora jsou úrazově pojištěni v rámci ČUS (dříve ČSTV). Toto pojištění se vztahuje i na účastníky akce, kteří členy ČUS nejsou. Více zde 

   
  Fotografie z minulých ročníků zde.
   
  Další informace budou průběžně doplňovány.

    

S PODPOROU MĚSTA HRADEC KRÁLOVÉ